Selena Gomez ka hequr dorë nga përdorimi internetit, pasi që ajo është kërcënuar nga fanse të shumta xheloze të Justin Bieber.

Gjatë këtij viti, dy të rinjtë e bënë publike lidhjen e tyre, mirëpo njoftimi për këtë romancë u shoqërua me ofendime dhe kërcënime të shumta në internet ndaj Selenas.

Gomez ka pranuar se ajo po mundohet të injorojë negativitetin që e rrethon romancën e saj me krijuesin e hitit “Baby”, prandaj ka vendosur që të distancohet nga rrjetet sociale, portalet, uebfaqet e thashethemeve dhe revistat.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here