Gold AG vjen me këngën kushtuar heroit Agim RamadaniReperi Gold AG ka lansuar projektin e tij muzikor të radhës, të titulluar “Armikut s’i përulet”.Ky është një videoklip të cilin reperi preshevar e realizuar në bashkëpunim me këngëtarin e muzikës popullore Ismet Bexheti.

Kënga është me motive patriotike dhe i kushtohet dëshmorit të kombit, Agim Ramadani, raporton Telegrafi.

Reperi ka disa ditë që e ka paralajmëruar projektin, derisa së fundi postoi në rrjetet sociale fotografi të realizuara me veshjet dhe me armën që kishte mbajtur heroi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here