Gold AG publikon këngën e re ‘Jetimi i babës’ Në vazhdën e shumë projekteve të publikuara njëri pas tjetrit Gold AG sapo ka publikuar këngën më të re.‘Jetimi i babës’ që flet për shkurorëzimin vjen në bashkëpunim me Taulant Bajraliun.

Teksti është shkruar nga Kreshnik Avdiu dhe Ariani kurse për muzikën është përkujdesur Egzon Bajraliu.M Production është produksioni që ka realizuar videoklipin.

Kujtojmë se ‘Mas Miri’ ishte projekti i publikuar së fundmi nga reperi Arian Agushi që korri sukses të jashtëzakonshëm në Youtube.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here