Gold Ag po punon me Leonora JakupinSapo është lansuar bashkëpunimi më i ri i Gold Ag, mirëpo reperi preshevar paralajmëron diçka tjetër.

Këtë mbrëmje ka ardhur versioni i ri i këngës “Shqipëri o nëna ime”, e realizuar nga Arta Bajrami, Arian Agushi dhe Don Arbas – në mbështetje të Kombëtares kuqezi para ndeshjes kundër Serbisë.

Mirëpo, Gold Ag ka publikuar një fotografi të përbashkët me Leonora Jakupin nga studioja e Arbasound.
“Po punojmë…”, ka shkruar këngëtari në njoftimin e ti

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here