Gold Ag për pushime në TailandReperi Arian Agushi i njohur si Gold Ag më në fund ka gjetur kohë që të pushojë.

Vendi ku ai ka vendosur ti kalojë pushimet është Tailanda, transmeton Gazeta Blic

Ai ka postuar një foto ku shihet se është bërë gati për plazh, dhe vendi në të cilin gjendet duket shumë i bukur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here