Gold AG në mes të fëmijëveReperi Gold AG vazhdon të jetë shumë aktiv me prurje muzikore.Ai sapo ka publikuar bashkëpunimin me këngëtaren nga Shqipëria, Greta Koçi ‘Mas miri’ e cila po pëlqehet dhe klikohet shumë.

Se ai ka një numër të madh të fansave ka qenë e njohur por ai simpatizohet edhe nga fëmijët.

Në foton e fundit që reperi ka publikuar në Instagram është rrethuar nga fëmijët, tek të cilët shkëlqen fytyra pasi kanë takuar idhullin e tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here