Gold Ag mohon lidhjen me GretënPas bashkëpunimit të suksesshëm në këngën “Mas miri”, dyshja e famshme Gold Ag dhe Greta Koçi po përfliten për një lidhje të mundshme mes tyre.

Teksti i këngës dhe mbajtja sekret e të dashurës së tij nga ana e reperit, bëri që mediat të aludojnë se e dashura e tij sekrete është Greta.

Por kjo nuk është e vërtetë. Ariani për Telegrafin e mohoi një gjë të tillë duke thënë se “me Gretën jam miq shumë të mirë dhe se nuk ekziston një raport i tillë mes tyre”.

Reperi ka kohë që ka pranuar se është në lidhje dashurie me një vajzë, e cila nuk ka të bëjë me botën e showbizit duke dashur që emri i saj të mbetet akoma sekrekt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here