Gold Ag Reperi i njohur, Gold Ag me anë të një fotografie të postuar në llogarinë e tij në Instagram ka treguar se e ka pranuar një mirënjohje nga Policia e Kosovës.

Ai tha se është i gatshëm t’u ndihmojë sa herë që ta ketë mundësinë për çfarëdo që është nevoja ne shërbim të atdheut, transmeton Indeksonline.

“Falemnderit policia e Kosovës për mirnjohjen.Ju jeni te popullit dhe populli eshte me juve,do te ndihmoj saher qe ta kem mundesine per cfaredo qe eshte nevoja ne sherbim te atdheut tim”, ka shkruar ai.

Në anën tjetër, këngëtari tashmë është i angazhuar me koncerte të shumta si dhe ka gati shumë projekte të reja muzikore që pritet të lansohen shumë shpejt.

Gold Ag

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here