Gold Ag lanson këngën si “Luani i Luginës” Reperi Gold Ag ka lansuar këngën e tij më të re që titullohet “Luani i Luginës”.Si gjithmonë, tekstin e ka shkruar vet këngëtari, ndërsa kënga flet për vendlindjen e tij. Kënga është prodhim i ‘Barooti Sopi Records’.

Kjo këngë vjen pas suksesit të madh të bashkëpunimit me Greta Koçin, “Mas miri”, që ka arritur mbi katër milionë shikime në YouTube për më pak se tri javë nga publikimi.

Një tjetër këngë e suksesshme, në të cilën ishte pjesëmarrës Gold Ag gjatë këtij muaji, është bashkëpunimi me Arta Bajramin dhe Don Arbas, “Shqipëri o Nëna ime”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here