Gold AG imiton Nexhat Dacin dhe Daut HaradinajnReperi i famshëm Gold AG është tani i njohur edhe si një imitues shumë i mirë.Ai së fundmi në emisionin ‘Kojshia Show’, ka imituar Nexhat Dacin, Meden dhe Daut Haradinajn, madje pak edhe Halil Matoshin.

Në një moment ai provokohet nga moderatori i cili i kërkon të imitoj Getoar Selimin duke i thënë se e ke “tullusum”, ndërsa Gold AG i përgjigjet: Nuk e kam tullusum, kojshi e kam pasë./lajmi.net/

Për më tepër ndiqeni videon nga minuta 28:30.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here