Gold Ag falet me nënënReperi Arian Agushi që njihet si Gold Ag, ka postuar një fotografi me në profilin e tij në Instagram. Ai shihet duke u falur bashkë me nënën, gjë që këngëtari e bënë tash e sa vite.

Gold Ag njihet edhe per këngët e tij për fenë, ku edhe në fillim të muajit të Ramazanit ka lansuar një këngë dhe klip të punuar në Mekë, Arabi.

Në foton e postuar këngëtari kishe shkruajtur: “Nanë e birë, namazi i natës”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here