Gold AG dhe Shyhrete Behluli vinë me këngen “Dashnia e nanës”Gold AG ka publikuar projektin e paralajmëruar me Shyhrete Behlulin.

“Dashnia e nanës” titullohet projekti i dyshes.

Teksti është shkruar nga vet reperi, kurse orkestrimin e ka kryer Fatos Canolli.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here