Gold Ag dhe Leonora Jakupin vin më projektin e ri ‘Pushkë e çifteli’ Reperi Gold AG ka paralajmëruar këngën e re në bashkëpunim me Leonora Jakupin.Burime të parrotlla.net kanë konfirmuar se kënga është punuar nga Don Arbas që ka bërë muzikën ndërsa teksti nga Goldi.

Ky projekt muzikor quhet ‘Pushkë e çifteli’ dhe do të lansohet me datë 17 shkurtë, për nder të përvjetorit të pavarësisë.

Dyshja projektin e tyre do ta sjellin edhe me videoklip që është xhiruar në Prizren.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here