Gold AG dhe Kaltrina së shpejti me duetKemi raportuar se Gold AG do të vijë në duet me Kaltrina Selimin, ndërsa kënga titullohet “Pa ty”.

Këngëtarët janë duke kompletuar edhe anën vizuale të këtij projekti që i është besuar produksionit Urban Graphics.

Muzikën e këngës e ka bërë Genc Prelvukaj, ndërsa tekstin e ka shkruar Arian Agushi.

Videoklipi do të vijë ditën e mërkurë për fansat e dy këngëtarëve.

“Të mërkurën ‘Pa ty’ në bashkëpunim me Kaltrina Selimin”, ka shkruar reperi në një postim në rrjetet sociale.

Gold AG dhe Kaltrina së shpejti me duet

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here