Gold AG dhe Ilirët së shpjeti me bashkëpunimReperi Gold AG është shumë aktiv me projekte të reja muzikore.E bashkëpunimet me këngëtarë janë të shumta nga ai, shkruan Infopress.

Duket se Ariani do të bashkojë forcat përsëri me Shemin nga Ilirët, për një projekt të ri muzikor.

Ai ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram, ku shihet bashkë me Shemin në studio.

Se çfarë do të sjellin, mbetet të shihet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here