Gold Ag dhe Eni Koçi argëtohen me njëri-tjetrin Raportet mes Gold Ag dhe motrave Koçi duket se shkojnë përtej bashkëpunimeve muzikore.

Nga pamjet e shumta që artistë publikojnë kohë pas kohë në rrjetet sociale shihen se ata kanë krijuar raporte shumë të afërta me njëri-tjetrin dhe kalojnë shumë kohë së bashku, transmeton Telegrafi.

Në një video të publikuar nga Eni, ajo dhe Goldi shihen teksa argëtohen së bashku duke luajtur një lojë fëmijësh me duar.
Dyshja paraqiten nga një studio muzikore duke na bërë të kuptojmë se mbase ndonjë bashkëpunim të ri mes tyre mund ta shohim sërish./Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/BCOt3gRMnN7/?taken-by=en1_koci

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here