“Godet” Bebe Rexha Mbrëmjen e djeshme në Los Angeles u mbajt eventi më I madh muzikor “American Music Award 2016”.

Veç çmimeve dhe performancave të yjeve të muzikës, në mbrëmjen e 20 nëntorit ajo për të cilën po flitet jo pak është edhe paraqitja e tyre në tapetin e kuq.

Në këtë event nuk ka munguar as shqiptarja e famshme Bebe Rexha e cila u shfaq mjaftë në formë në tapetin e kuq. 25 vjeçarja u dalluar nga ekspozim i aseteve të saj, njofton KosovaPress.

Bebe njihet për paraqitjen e saj mjaft provokuese jo vetëm në koncerte dhe evente, por edhe në daljet e saj të zakonshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here