gjystevulajE ka pagëzuar me emrin Besart, djalin e saj këngëtarja e njohur shqiptare Gjyste Vulaj.

Ajo  ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë, pikërisht në Amerikë ku edhe ajo ndodhet.

Këngëtarja më popullore shqiptare është mbuluar me mesazhe dhe urime pafund edhe në rrjetin social Facebook.

Burimi: Vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here