Këngëtarja seksi Gjyste Vulaj nuk lë rast pa treguar linjat e saj.Këtë radhë ajo është fotografuar së bashku me motrat e saj si dhe kunatën.

Vulaj binte më shumë në sy se pjesëtaret e tjera të familjes së saj.

Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër ngjyrë floriri, i cili nxjerr në pah këmbët e saj të bukura dhe të tonifikuara.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here