Gjyste Vulaj ‘selfie’ me djalin e sajLumturinë e saj për djalin e vetëm e shpreh çdo ditë.Atëherë kur të gjithë menduan se Gjyste Vulaj do të kishte vetëm një vajzë, e cila tani ka mbushur 18 vjet, ajo surpizoi të gjithë.

Ajo u bekua me një djalë në vitin 2013 dhe gëzimin e saj të madh padyshim që e ndan edhe me fansat e saj në rrjetet sociale.

Madje Gjystja shpesh poston foto me djalin e vogël i cili tashmë ka më shumë se dy vite. Së fundmi ajo ka postuar një foto në rrjetin Facebook, duke bërë ‘selfie’ me djalin e saj Besartin. Ajo shihet mjaft e lumtur pranë tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here