Gjyste Vulaj, këngëtarja që dallohet për stilin e saj unik të të veshurit dhe të kënduarit, ka bërë një ndryshim të vogël te vetja.

Ajo në profilin e saj zyrtarë në rrjetin social “Facebook” ka publikuar një fotografi private ku shihen qartë flokët e prera shkurt ku duket një biondinë goxha e lezetshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here