Gjyste Vulaj: Me burrin bëjmë foto intime gjatë seksitEdhe pse ndonjëherë në media kanë qarkulluar lajme për divorc mes tyre, ata sërish shfaqen shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Së fundi, Gjyste ka postuar një foto shumë provokuese me bashkëshortin, të cilën e ka ndarë me miqtë duke sqaruar se, bëjnë shpesh foto të tilla intime si çift, pasi e dinë që një ditë do të plaken e s’do të jenë kaq të rinj për të shijuar njëri-tjetrin.

Pasioni në dhomën e gjumit duket se nuk mungon mes tyre, edhe pse kur Gjyste lidhi kurorë me Sokolin ishte vetëm një vajzë 16 vjeçare.

Nisur nga fakti që atëherë kishin qenë shumë të rinj, dhe nuk e shijuan sa duhet natën e tyre të martesës, në vitin 2013 vendosën të rimartohen, pasi ishin bërë prindër të dy fëmijëve.

Këngëtarja thotë se me Sokolin bën shpesh edhe kur kryejnë marrëdhënie.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here