Këngëtarja e njohur e estradës sonë Gjyste Vulaj është një femër e cila njihet për elegance dhe përformancen e saj ndryshe nga koleget e tjera të saja, transmeton GazetaBlic.

Ajo mbrëmë ka kaluar moment shumë të mira me familjen e saj, në fotografitë e publikuara shihet së është më bashkëshortin kunatat dhe familjar të tjerë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here