Gjyshja uron Ermalin: “Mos dil nëpër disko për ditëlindje, rri me nusen”! Ermal Mamaqi ka mbushur ditë më parë 34-vjet, me ç’rast ka marr urime të shumta nga miqtë e tij.

Ndër urimet e fansave dhe ndjekësve të tij, shoëmen-i ka marrë një urim mjaft të veçantë edhe nga një gjyshe që ka zgjedhur ta urojë në Snapchat.

“Ermal, u bëfsh 100 vjeç! Gëzuar ditëlindjen! Ene mos dil sa andej këndej’ nëpër disko. Rri te nusja, rri te çuni, me to ke të mirë”, është shprehur ajo në videon e xhiruar.

“Faleminderit nënë. Do të ndjek në Snapchat!”, ka shkruar ai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here