"Gjrmëut" rikthehen në skenëRock Grupi i njohur shqiptar “Gjurmët” ka një kohë shumë të gjatë që nuk janë parë në skenën muzikore. Mesa duket grupi kanë vendosur që të rikthehen në muzikë e kësaj radhe ata do të bashkohen në Tiranë për një koncert në Pallatin e Kongreseve me 29 dhjetor në ora 20:00.

Në mesin e shumë artistëve të cilët do të performojnë janë edhe Elina Duni, Mc Kresha, Kastro Zizo, Juliana Pasha, Shpat Deda etj.

Biletat mund të blehen nga dita e enjte, 10 dhjetor në Prishtinë në “Airtour “, kafeteritë “Papillon” dhe Dit’ e Nat’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here