Të kesh gjoksin e madh mund të sjell edhe “probleme”. Kjo si duket mund t’i ndodhë këngëtares nga Shqipëria, Çiljeta Xhilaga.

Spektakli ”Dancing with the stars Albania” tashmë është thuajse në finalizim të listës së kandidatëve pjesëmarrës. Një nga të përfolurat si konkurrente e mundshme në këtë spektakël është Çiljeta.

Por një vit më parë njëra nga konkurrentet e “Amici”, konkurrente e disiplinës së kërcimit, u përjashtua vetëm se kishte “gjoksin e madh” dhe që nuk e kishte as sa gjysma e Çilit.

Vetë konkurrentët që kanë nisur garën kanë treguar për ”Shekulli” se asnjë nga balerinët nuk ka shprehur dëshirën të kërcejë me Çilin./Telegrafi/

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here