Gjobitet Ardit Gjebrea Autoriteti i Mediave Audiovizive ka gjobitur moderatorin e emisionit “E Diela Shqiptare”, Ardit Gjebrenë me 200 mijë lekë (rreth 1500 euro).

E gjithë kjo për prishje të dinjitetit, personalitetit dhe privatësisë së individit gjatë transmetimit të rubrikës “Shihemi në gjyq”.

Elida Misho, banuese në Përmet ka depozituar një ankesë për televizionin “Klan”, pasi gjatë transmetimit të emisionit është aluduar se ajo ka pasur marrëdhënie me kunatin e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here