Pas një vere të mbushur me koncerte dhe publikimit të projekteve të reja, Tayna ka vendosur që të bëjë disa ditë pushime.

Reperja ka udhëtuar drejt Kalifornisë dhe nga aty ka “tërbuar” fansat me poza e saj seksi e veshur me bikini.

Tayna ka postuar së fundmi në “Instagram” disa pamje ku shfaqet pranë një pishine, dhe gjithë vëmendjen e mori trupi i saj perfekt, në super formë.

“Ëndrra e çdo vjehrre”, ka shkruar reperja bashkëngjitur me foton, e cila ka marrë me mijëra pëlqime dhe komente. Duke iu  referuar shkrimit të Tayn-a, një ndjekëse i shkruan se ajo mund të jetë gjithçka, vetëm nuse jo.

“Mir e ki, unë jam dhëndri”, ka reaguar menjëherë Tayna, duke i bërë ndjekësit e tjerë që të qeshin.

Ndërkohë mikesha e saj, Vildane Zeneli, e cila e shoqëron atë në këto pushime, i shkran se ajo është edhe “ëndrra e çdo vjehrri”. Duke qenë se fotot ia realizon modelja, ajo i kujton se “fotografja po përmirësohet me kalimin e ditëve”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here