Gjira rikthehet me projekt të riGjira, pas një kohe shumë të gjatë është rikthyer me në projekt të ri.

“Leje pas”, titullohet kënga më e re e këngëtares shqiptare, e cila është shoqëruar me video.

Vlen të theksohet se kënga është shkruar dhe punuar nga Gjira, transmeton Telegrafi.

Ndërsa për instrumentalin muzikor është kujdes Bigdeal Records, kurse xhirimet e kripit i ka kryer LenaZ.

Ajo është pëlqyer shumë nga publiku prej këngëve të para, si këngëtare e vetme në zhanrin e saj “funk-pop”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here