Gjiko vjen me këngën e tij të re “Si me def” “Si me def” titullohet hiti më i ri nga Gjiko që sapo është lansuar në YouTube.

Reperi pejan ka zgjedhur produksionin RedBox Entertainment për të realizuar këngën e tij të re, që pritet të jetë një hit vere.

Kënga shoqërohet nga një videoklip shumë profesional, i realizuar nga produksioni Imagine Films, transmeton Telegrafi.

Videon mund ta ndiqni më poshtë, dhe vjen premierë në Telegrafi vetëm pak minuta pas lansimit në YouTube.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here