Gjiko, Ledri dhe Lumi B kanë një këngë për ‘Messin’ Reperët shqiptarë nesër do të publikojnë këngën më të re.

Në fakt, Gjiko do të sjellë bashkëpunimin më të ri me Ledri Vulën, Skerdin dhe Lumi B.

“Messi”, titullohet kënga më e re e kësaj katërshe, e cila do të publikohet gjatë pasdites.

Mbetet të shihet se si do të pritet prej publikut, por kur bashkohen kjo katërshe suksesi nuk mungon

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here