Gjiko dhe Kresha bëjnë goditjen e madhe Hip hop ylli i ri Gjiko dhe reperi i njohur, MC Kresha, kanë lansuar projektin e tyre të ri të përbashkët.Reperët vijnë me projektin që titullohet “Edhe tri”.

Videoklipi është punuar nga Valon Aziri dhe është konstelacion mjaft artistik nga reperët.

Muzika është punuar nga BigBang në shtëpinë e hiteve, RedBox.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here