Gjiko dhe Ermali vin me projektin e ri “Hajmali” Hip hop superylli Gjiko, ka lansuar projektin e ri, “Hajmali” në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun.

Videoklipi u punua nga Valon Aziri.

Muzika u punua në shtëpinë e hiteve, RedBox nga Arbër Gjikolli – Big Bang.

Ky projekt vjen pas suksesit të Gjikos me projektin “Mos ma Perzij”. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here