Gjiko dhe Elita po përjetojnë momente të bukura së bahsku.

Vetëm pak ditë pasi u martuan, çifti u drejtuan në një prej resorteve luksoze turistike për muajin e mjaltit.Edhe pushimet luksoze çifti i ka pasur të zakonshme, por tash duke se është më i veçantë pasi është muaji i mjaltit.Reperi dhe prezantuesja u martuan në një ceremoni private martesore, pa prezencën e mediave.

Ata ka dy vjet që janë në lidhje dhe vendosën të bëjnë çantë pasi është muaji i mjaltit.

Reperi dhe prezantuesja u martuan në një ceremoni private martesore, pa prezencën e mediave.

Ata ka dy vjet që janë në lidhje dhe vendosën të çojnë romancën në një nivel tjetër.

Elita besohet se është në pritje të një fëmiu.

Gjiko ndërkaq vazhdon angazhimet muzikore, me këngë të reja që i ka në prag të publikimit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here