Carla Bruni dhe Nicolas Sarkozy në shëtitjen e tyre të parë me vogëlushen Giulia në kopshtet e mrekullueshme të Versailles, në Francë.

Ata janë fotografuar ditën e djeshme, edhe pse kanë qenë të “blinduar”” nuk kanë mundur të mbajnë larg aparatet fotografikë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here