Gisele Bundchen shkëlqen në Rio Gisele Bundchen e dëshmoi edhe një herë se është një nga modelet më të pëlqyera, kur u fotografua nga fotografi Mario Testino në Rio,transmeton Kosova Sot Online.

36 vjeçarja pozoi e veshur me pink dhe me take të larta, me një grim të lehtë.

Fillimisht pozoi në shkallë e veshur me pink, dhe më pas e veshur me një fustan glamuroz të kaltër.

Gisele Bundchen shkëlqen në Rio

Në sy binin syzet e saj tëkaltërta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here