Gisele Bundchen i thotë lamtumirë modës nudo në kopertinën e VogueGisele Bundchen pozon nudo për revistën, Vogue Brasil. Supermodelja braziliane i ka thënë lamtumirë botës së modës me këtë kopertinë të fundit.

34-vjeçarja dukej e mrekullueshme dhe elegante si gjithmonë në fotot e kësaj revistë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here