Gisele BundchenModelja braziliane Gisele Bundchen megjithatë do të lindë një vajzë dhe tashmë po ia rregullon dhomën. Vogëlushja do të flejë në krevatin në të cilin braziliania e bukur ka fjetur si e vogël.

Gisele e cila është shtatzënë për herë të parë me lojtari i futbollit amerikan, Tom Brady, thotë se është e lumtur që do të lindë vajzë dhe tashmë ka filluar me përgatitjen e dhomës.

Në shtëpi do të jetë një dhomë e posaçme për fëmijën, ndërsa në krevatin ku ka fjetur edhe Gisele kur ishte e vogël tani do të flejë edhe vajza e tyre. Ky krevat bartet në familjen Bundchen tashmë me gjenerata.

Nje burim thote per revisten “Life and Style” se Bundchen do te behet me vajze dhe se do ta vendose ate ne djepin qe familja e ka perdorur prej brezash.

Gisele, e cila do të lindë në janar, kishte dashur të ngjyrosë dhomën në rozë, por tani është duke shqyrtuar opsionin që dhomën ta zbukurojë me detaje deti me ngjyrë të gjelbër dhe bezhë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here