Giovana Antonelli ka dy binjake Giovana Antonelli është aktorja e famshme braziliane, e cila famën më të madhe në karrierën e saj e arriti në serialin televiziv “Kloni”, në të cilin serial luajti rolin e Zhades.

E kujt nuk i kujtohet Zhade e famshme, e cila u përcoll nga miliona shikues?, shkruan Kosovarja.

Veç të tjerash, ajo është e martuar dhe shumë e dashuruar. E kjo vërehet kudo nga fotografitë që kanë bashkë me burrin, e që ajo e quan “love”.

Sa i përket jetës private ajo ka pasur shumë lidhje, por që i kanë dështuar. Në vitin 2007 është martuar me Leonardo Nogueirën, drejtor televizioni, me të cilin ka dy binjakë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here