Gili Berani këngëtarja jonë e dashur, ka udhëtuar me bashkëshortin e saj Ilir Beranin drejt vendeve bregdetare për pushime verore, shkruan “Kosovarja”.

Gjatë ditës së djeshme ishte Iliri ai i cili i njoftoi ndjekësit e tij nëpër rrjetet sociale se çifti gjendet në pushime, duke hedh foto në facebook.

Ndërsa sot është Gili ajo e cila ka hedh një foto, por e veçanta e fotos në fjalë është se këngëtarja shihet buzë detit dhe këtë foto e shoqëron me fjalët: “afër detit afër mretit…!”.Që na bën të kuptojmë se edhe pse vitet kanë kaluar ajo ende e konsideron Ilirin sikur mbretin e dashurisë së saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here