gili“Gëzuar 2017” vazhdon me publikimet e hiteve festive.Projekti më i ri solli këngëtaren e mirënjohur Gili.

Ajo ka publikuar “E din ti”, një këngë plot ritëm. Pas gjithë viteve të karrierës, vazhdon të jetë një këngëtare e dashur për të gjithë dhe ndaj në këto festa ajo ndodhet pranë publikut përmes zërit.

“E din ti” është punuar mjeshtërisht nga produksioni EmraCom, që nuk po i ndal hitet në këtë fundvit, ashtu si përherë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here