Gili vjen me këngën e saj më të re "Mos qit kajde"Këngëtarja Gili ka publikuar këngën e saj më të re të quajtur “Mos qit kajde”.

Për tekstin dhe muzikën e saj është kujdesur Ilir Berani,shkruan Kosova Sot Online.

Gili ka lansuar këtë këngë në prag të festive të fundvitit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here