Kishte një kohë të gjatë që nuk dukej në skenë. Njëherë e pranoi se këngëtaret e reja e kanë “pushtuar” skenën muzikore. Por, këngëtarja veteran Gili nuk tërhiqet, transmeton Indeksonline.

Ajo sapo ka publikuar video-klipin e këngës së saj më të re të quajtur “Haku i nanës”.

Tekstin dhe muzikën i ka bërë si zakonisht Ilir Berani, kurse klipin e ka realizuar “Max Production”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here