Gili pozon me nusen për BajramKëngëtarja e mirënjohur, Gili, e popullarizuar dhe e dashur prej shumë vitesh, mbetet zëri i preferuar i shumë njerëzve dhe një imazh që reflekton veç pozitivitet.

Gili tashmë është bërë edhe vjehërr, pasi djali i saj i madh, Roberti, është bërë me nuse.

Sot Gili ka realizuar një foto familjare.

Në foto shihet Iliri, dy djemtë, Roberti dhe Redoni dhe Gili që ka pozuar pranë të resë, shkruan “Kosovarja”.

Gili përherë ka thënë se i ka dashur vajzat. A do ti bëhet nusja si vajzë?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here