Gigi Hadid është bashkuar me gjysëm motrën e saj Alana në seksionin e VIP në Festivalin e Muzikës në Coachella të dielën.

Alana është një dekadë më e vjetër se Gigi por ato kanë të njëjtin baba, milionerin e pasurive të patundshme Mohamed Hadid.

Hadid, nëna e së cilës është Yolanda, kishte veshur një jelek ngjyrë kafe dhe pantallona të gjerë.

Image

I

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here