Gigi Hadid si një ylberTë frymëzuar nga rrobat e Karaibeve, e duke iu falënderuar bukurisë së saj të natyrshme, ajo ka arritur të bëhet njëra nga modelet më të përfolura dhe më të talentuara nëpër botë.

Ishte befasi për të parë Gigi Hadid në krye të fashionistëve në New York, në javën e modës së Tommy Hilfiger, transmeton Klan Kosova.

Bukuroshja Hadid, dukej e mrekullueshme me ngjyrat prei ylberi që përfshinë lloje të ndryshme të bikinive, që promovonin pasarelën për sezonin Pranverë 2016.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here