Gigi Hadid është shfaqur në Nju Jork e veshur me një bluzë të thjeshtë dhe pa reçipeta.Modelja ka dalë nga apartamenti i saj në Manhattan bashkë me të ëmën, Yolanda Hadid dhe dukej mjaft mirë e veshur me të bardha.

Mjaft sportive, e veshur me pantallona që mund të bëhen të shkurtra, dhe këpucë ‘nude’, ajo ka përshëndetur fansat e saj.

Ndërsa e ëma, Yolanda ishte veshur e gjitha me të zeza.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here