Gigi Hadid pozon nudoMë kanë thënë se për tu bërë supermodele atëherë duhet të dalësh në ballinën e revistës ‘Vogue’ pesë herë”, ka thënë Gigi Hadid e cila ka pozuar për ‘Vogue French’.

Në fakt, kjo është hera e gjashtë për modelen që pozon për këtë revistë prestigjioze dhe këtë herë vjen më e nxehtë se kurrë.

Ajo në disa prej fotografive të publikuar në Intagram nuk u ka lënë vend për imagjinatë fansave pasi që shfaqet edhe krejtësisht lakuriq.
Këto pamje të nxehta të modeles 20-vjeçare dhe shumë të tjera do të mund t’i shohin fansat në numrin e muajit mars të revistës, Vogue.

Gigi Hadid pozon nudo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here