Gigi Hadid poza pa rroba në trupGigi Hadid duket se ka festuar çmimin e Modeles më të mirë të vitit (që e fitoi në British Fashion Awards) duke bërë disa poza pa rroba në trup.

Modelja së fundmi u zhvesh për fushatën “Stuart Weitzman Spring 2017”, ndërsa tani Versace e ka përfshirë në fushatën e tyre të re.

21-vjeçarja ka bërë shumë fotografi, në njërën prej të cilave shfaqet vetëm me këpucë me take dhe mban një çantë në duar.

Gigi Hadid poza pa rroba në trup

Megjithatë, ajo është kujdesur që të mos i zbulohet intimiteti duke e mbuluar gjoksin me duar dhe pjesën e poshtme me këmbë. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here