Gigi Hadid ndahet nga Zayn MalikZayn Malik dhe Gigi Hadid janë ndarë.Këngëtari 23 vjeçar dhe modelja 21 vjeçare i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 7 muajshe, konfirmojnë burime të E! News, transmeton Bota Sot.

Burimet thonë se çifti kanë pasur një lidhje jo stabile, pasi janë ndarë edhe më herët dhe janë bashkuar.

Duke qenë kështu, ka mundësi që të ribashkohen.

‘Zayn dhe Gigi janë ndarë, por ata mund të pajtohen nesër. Është e paqartë se çfarë do të ndodh në mes tyre’, ka shtuar burimi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here